Wrestling - Meet

Team Results
  SCHOOL SCORE  
1. Graham 275.5  
2. Benjamin Logan 154.5  
3. Jonathan Alder 143.0  
4. London 137.5  
5. Tecumseh 133.5  
6. Bellefontaine 87.0  
7. Kenton Ridge 78.5  
8. North Union 66.0  
9. Indian Lake 57.5  
10. Urbana 50.0  
11. Northwestern 36.0  
12. Shawnee 33.0  

106
  NAME SCHOOL  
1.  Brady Fisher London  
2.  Reece Chapman Jonathan Alder  
3.  Kade Thomas Benjamin Logan  
4.  Trace Williams North Union  
5.  Jason Sloat Urbana  
113
  NAME SCHOOL  
1.  Nolan Gessler Graham  
2.  Owen OBrien Benjamin Logan  
3.  Xavier Pierce Jonathan Alder  
4.  Casey Clark North Union  
5.  Logan Massey Kenton Ridge  
120
  NAME SCHOOL  
1.  Jayden Sturgell Benjamin Logan  
2.  Josh Proper Jonathan Alder  
3.  Caleb Kennington Kenton Ridge  
4.  Lucas Chess Urbana  
5.  Jordyn Dillavou Shawnee  
126
  NAME SCHOOL  
1.  Nick Hart Graham  
2.  Lucas Berner Tecumseh  
3.  Tyjuan Jackson London  
4.  Michael Moerch Northwestern  
5.  Eli Trbovich Jonathan Alder  
6.  Levi Hunter Benjamin Logan  
132
  NAME SCHOOL  
1.  Chris Kelly Graham  
2.  Dominic Davis London  
3.  Lucas Rodgers Tecumseh  
4.  Tucker Newland Bellefontaine  
5.  Oliver Byerly Jonathan Alder  
6.  Ethan Wagy North Union  
138
  NAME SCHOOL  
1.  Nick Moore Graham  
2.  Drew Gray Kenton Ridge  
3.  Ethan James London  
4.  Owen Crabtree Jonathan Alder  
5.  Keith Evans Tecumseh  
6.  Henry Myers Benjamin Logan  
145
  NAME SCHOOL  
1.  Alek Martin Graham  
2.  Cyle Wells Tecumseh  
3.  Bryce Stamps Kenton Ridge  
4.  Noah Yoesting Bellefontaine  
5.  Josiah Kennedy London  
6.  Matthew Beikman Benjamin Logan  
152
  NAME SCHOOL  
1.  Trace Braun Graham  
2.  Joel Abbott Benjamin Logan  
3.  Jaden Macik Tecumseh  
4.  Antony Ross Kenton Ridge  
5.  Carson Griener Jonathan Alder  
6.  Blayden Hurley Bellefontaine  
160
  NAME SCHOOL  
1.  Hayden Pummel Indian Lake  
2.  Evan Hager Northwestern  
3.  Camden McDanel Graham  
4.  Adam Myers Shawnee  
5.  Trey Williams Urbana  
6.  Brendon Liford Jonathan Alder  
170
  NAME SCHOOL  
1.  Steele Boysel Benjamin Logan  
2.  Eric Thomas Graham  
3.  Lane Mefford Indian Lake  
4.  Zayne Reed Bellefontaine  
5.  Skyler Cowgill North Union  
6.  Gage Kitchens Tecumseh  
182
  NAME SCHOOL  
1.  Trevor Stewart Urbana  
2.  Alec Hall Tecumseh  
3.  Darian Huff London  
4.  Jack Mefford Graham  
5.  Gage Lowery Indian Lake  
6.  Ryan Stuhlemmer Bellefontaine  
195
  NAME SCHOOL  
1.  Garrett Gross Bellefontaine  
2.  Michael Boggs Jonathan Alder  
3.  Evan Lykins Graham  
4.  Alec O'Reilly North Union  
5.  Hayden Palmer Tecumseh  
6.  Joseph Scarberry Indian Lake  
220
  NAME SCHOOL  
1.  Nolan Neves Graham  
2.  Antonio Burns London  
3.  Matthew Creamer Benjamin Logan  
4.  Kane Beltz North Union  
5.  Josh Steiner Bellefontaine  
6.  Andrew Richey Jonathan Alder  
285
  NAME SCHOOL  
1.  Zack Burroughs Graham  
2.  Cadman Roose Benjamin Logan  
3.  Damon Hay Jonathan Alder  
4.  Josh Lange Shawnee  
5.  Michael Plunkett London  
6.  Aaron Doyle Tecumseh  
 
Jostens